Váš palubný lístok na TWIN CITY LINER Vám umožňuje jeden pohár sektu zdarma v reštaurácii Kronprinz Rudolph alebo v príjemnej dvorovej záhrade hotela Stefanie – ponuka platí odo dňa plavby na lodi TWIN CITY LINER až do max. 28 dní po nej.
Reštaurácia „Kronprinz Rudolph“ v hoteli Stefanie Vám ponúka gurmánsky pôžitok v šarmantnej viedenskej atmosfére. Reštaurácia so svojou útulnou dvorovou záhradou nadchýňa klasickými a sezónnymi špecialitami rakúskej a viedenskej kuchyne. Výber domácich vín a rakúskych ušľachtilých páleniek skvelo dopĺňajú kulinárske radosti.
Elegantný mestský hotel Stefanie s viac ako 300-ročnou históriou je najstarší 4-hviezdičkový hotel vo Viedni. Srdečne vitajte v hoteli Stefanie!
Ďalšie informácie:
Schick-Hotel Stefanie – Telefon: +43 (1) 211 50-0


| < Predch | Ďalej > |
|---|





